airBaltic no Rīgas uz Frankfurti

Rīga. Šī gada 17.septembrī Latvijas aviosabiedrība airBaltic uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Frankfurti Vācijā. Šis būs jau sestais airBaltic tiešo lidojumu galamērķis Vācijā un vienpadsmitais aviokompānijas atklātais lidojumu maršruts 2009.gada vasaras sezonā.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila piebilst: „Mēs priecājamies papildināt airBaltic maršrutu tīklu ar Eiropas finanšu galvaspilsētu Frankfurti. Jaunais lidojumu maršruts nodrošinās ērtus savienojumus ar galamērķiem Skandināvijā, Krievijā un NVS valstīs.“

Tiešos lidojumus no Rīgas uz Frankfurti airBaltic veiks katru dienu – kopumā septiņas reizes nedēļā. Aviokompānija lidojumu izpildīs ar Boeing 737 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 2 stundas un 15 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 25 (EUR 36), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Precīzs lidojumu grafiks pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic savu galamērķu skaitu 2009.gada vasarā jau papildinājusi ar 11 pilsētām – Palangu, Kauņu (Lietuva), Tartu (Igaunija), Turku (Somija), Līnšēpingu (Zviedrija), Trumsi (Norvēģija), Dušanbi (Tadžikistāna), Ženēvu (Šveice), Varšavu (Polija), Pleskavu (Krievija) un Frankfurti (Vācija).

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

One Response to “airBaltic no Rīgas uz Frankfurti”

Powered by WordPress | Designed by: best suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv