airBaltic tiešie lidojumi Rīga – Turku

Rīga. Ceturtdien, šī gada 9.jūlijā, Latvijas aviosabiedrība airBaltic uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Somijas pilsētu Turku, kas atrodas valsts dienvidrietumos pie Auras upes ietekas Baltijas jūrā.

airBaltic veiks tiešos lidojumus no Rīgas uz Turku četras reizes nedēļā – pirmdienās, ceturtdienās, piektdienās un svētdienās. Aviokompānija lidojumu izpildīs ar Fokker 50 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 1 stunda 20 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs, sākot no LVL 26 (EUR 37), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila stāsta: „Turku ir piektais airBaltic galamērķis Somijā un tas nostiprina mūsu Skandināvijas maršrutu tīklu. Jaunais maršruts ir īpaši noderīgs aviokompānijas pasažieriem, kuri arvien vairāk vēlas lidot tranzītā caur Rīgu uz tādām pilsētām kā Milāna, Berlīne, Parīze, Venēcija, Minska, Maskava un daudzām citām. airBaltic paplašinātais galamērķu tīkls, pievilcīgās cenas, pastāvīgi uzlabotais klientu serviss un produkti lidmašīnās ir vērsti uz to, lai palīdzētu mūsu pasažieriem justies labi.“

JAUNIE LIDOJUMI (no Rīgas) Lidojumu dienas Sākuma datums Cena (ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem)*
Turku (Somija) 1,4,5,7 (no Rīgas)1,2,5,6 (no Turku) 9.jūlijs LVL 26, EUR 37
* Zemākā pieejamā cena internetā – www.airbaltic.com

Turku ir Somijas vēsturiskais centrs – no 1809. līdz 1812.gadam tā bija valsts galvaspilsēta. Pilsēta ir viena no svarīgākajām Somijas ostām un tiek dēvēta par “Somijas vārtiem uz Rietumiem”. Pilsētas ievērības cienīgākā vieta ir grandiozais cietoksnis, kas sniedz visaptverošu priekšstatu par Somijas vēsturi. Caur Turku tek upe Aura, kuras krastā slejas viduslaiku pils un katedrāle. Turku ir arī Somijas oficiālā Ziemassvētku pilsēta, un tikai 15 kilometru attālumā no tās, Kailas salā, atrodas Tūves Jansones darbu varoņa trollīša Mumina valstība.

airBaltic savu galamērķu skaitu 2009.gada vasarā jau papildinājusi ar 10 pilsētām – Palangu, Kauņu (Lietuva), Tartu (Igaunija), Turku (Somija), Līnšēpingu (Zviedrija), Trumsi (Norvēģija), Dušanbi (Tadžikistāna), Ženēvu (Šveice), Varšavu (Polija) un Pleskavu (Krievija).

Jaunais lidojumu maršruts nodrošina ļoti ērtus tranzīta savienojumus caur Rīgu uz un no galamērķiem Rietumeiropā, NVS valstīs, Skandināvijā un Vidusjūras reģionā. No Rīgas 2009. gada vasarā airBaltic piedāvā vairāk nekā 50 tiešos lidojumu maršrutus uz Olesunnu, Almati, Atēnām, Amsterdamu, Baku, Barselonu, Bergenu, Berlīni, Billundu, Briseli, Cīrihi, Dublinu, Dušanbi, Diseldorfu, Erevānu, Gēteborgu, Hamburgu, Hannoveri, Helsinkiem, Kaļiņingradu, Kauņu, Kijevu, Kopenhāgenu, Kišiņevu, Kuopio, Londonu, Līnšēpingu, Milānu, Minsku, Maskavu, Minheni, Nicu, Odesu, Oslo, Oulu, Palangu, Parīzi, Romu, Sanktpēterburgu, Simferopoli, Stambulu, Stavangeru, Stokholmu, Tallinu, Tartu, Taškentu, Tamperi, Tbilisi, Telavivu, Trumsi, Turku, Venēciju, Vīni, Viļņu un Ženēvu.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

One Response to “airBaltic tiešie lidojumi Rīga – Turku”

  1. dofollow High PR blog posting

    fpvfnixng sbgxw dnbdakr mhug ptaxgkxztohkhff

Powered by WordPress | Designed by: best suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv