Aviobiļetes uz eksotiskām valstīm

aviobiļetesSagādā sev īpašu ceļojumu un dodies kaut kur tālāk. Avikompānija Czech Airlines piedāvā lētas aviobiļetes abos virzienos uz četrām eksotiskām pilsētām – Kolombo, Bangkoku, Mali un Mahe. Rezervē lētas aviobiļetes uz Kolombo, Šrilankas lielāko pilsētu, kas tūristus pārsteidz ar augstajiem debesskrāpjiem, supermārketiem, rietumniecisko modi un gleznainajiem kalnu skatiem, vai dodies uz Bangkoku,Taizemē, kas aizrauj ar braucieniem laivās, taizemiešu nacionālajām dejām un ēdieniem. Bet, ja vēlaties apskatīt kāpēc Maldīvijas galvaspilsētu Mali dēvē par Rietumāfrikas kroni, tad rezervējiet aviobiļetes uz Mali. Savukārt Mahe ir īpaša ar to, ka tā ir garākā sala Šeiselu salās un tajā var izbaudīt paradīzes cienīgas pludmales.

Lētas Czech Airlines aviobiļetes!

Izvēlies, kuru pilsētu vēlies aplūkot savām acīm, izstaigat savām kājām un rezervē lētas aviobiļetes līdz 26.februārim, savukārt ceļojumā dodies no 1.aprīļa līdz 31.jūlijam. Rezervē:

Lētas aviobiļetes uz Kolombo abos virzienos sākot ar 360 Ls (aviobiļetes cenā nav iekļauti nodokļi)

Lētas aviobiļetes uz Bangkoku abos virzienos sākot ar 428 Ls (aviobiļetes cenā ir iekļauti nodokļi)

Lētas aviobiļetes uz Mali abos virzienos sākot ar 611 Ls (aviobiļetes cenā ir iekļauti nodokļi)

Lētas aviobiļetes uz Mahe abos virzienos sākot ar 628 Ls (aviobiļetes cenā ir iekļauti nodokļi)

Nenokavē lētāko aviobiļešu piedāvājumus, tāpēc seko līdzi  jaunākajiem lēto aviobiļešu piedāvājumiem –  draugiem.lv, twitter.com un facebook.com.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: best suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv