Festivāli oktobrī/novembrī

Festivāli

Izmanto lētas aviobiļetes uz dažādām Eiropas un pasaules valstīm un piedalies dažādos festivālos. Te būs neliels festivālu kalendārs oktobrim un novembrim:

Alus mucu  festivāls Lielbritānijā norisinās 5. novembrī Devonā. Pubi (bāri) izdod alus mucas, kuras tiek nestas uz muguras. Alus mucas nēsētājs brīvi klīst cauri pūlim un nodod mucu nākamajam “stiepējam”. Jāpiebilst, ka mucas ir aizdedzinātas. Šī mazliet ekstrēmā tradīcija aizsākusies jau 1688. gadā visticamāk no kāda pagānu rituāla. Dodies apskatīt arī Tu ar lētajām aviobiļetēm uz Londonu.

Gulbji un kāpnes Itālijā.  Uz čūsku kāpnēm Itālijā tradicionāli notiek otrajā novembra svētdienā Mirano pilsētā, kas atrodas apmēram 30 km no Venēcijas Ziemeļitālijā. Sešas komandas no visas Mirano sacenšas spēlē, kas ir līdzīga spēlei “kāpnes un čūskas” , bet patiesībā ir “gilbji un kāpnes”. Izmanto lētās aviobiļetes uz Romu vai Milānu.

Īrijas pilsētas Ennis festivāls.  Festivāl norit pirmās divas novembra nedēļas Ennis pilsētā Īrijā. Šī festivāla laikā Īrijas pubos (bāros) tiek spēlēta tradicionāla īru mūzika, rīkoti grupu konkursi un citas aktivitātes. Festivāls ir domāts visiem tiem, kuriem patīk klausīties un spēlēt īru mūziku. Lēti lido uz Dublinu un tālāk dodies uz Enni.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: best suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv