Lētas aviobiļetes Valentīndienā

lētas aviobiļetesLīdz Valentīndienai, 14.februārim, ir iespēja pasūtīt lētas Czech Airline aviobiļetes abos virzienos uz kādu no skaistākajām Eiropas valstu pilsētām. Dodies šo mīlētāju dienu nosvinēt uz Prāgu, pilsētu Čehijā, kurai ir maģisks raksturs un kūrortiem īpaša atmosfēra, vai ceļo uz Amsterdamu izbaudīt romantiskus braucienus ar laivu pa daudzajiem šīs pilsētas kanāliem. Iegādājies lētas aviobiļetes uz Milānu un nosvini Valentīndienu eleganti, jo šī pilsēta Itālijā ir viena no elegantākajām vietām pasaulē. Bet ja vēlies savu otru pusīti pārsteigt ar labām vakariņām, dodies uz Romu, jo tur ir lieliska itāļu virtuve. Savukārt, ja esat arhitektūras mīļotāji, dodieties uz Barselonu un aplūkojot slavenā Antoni Gaudi darbus, kas ir izkaisīti pa visu pilsētu. Tomēr, ja gribas kaut ko aktīvu, tad jādodas uz Budapeštu Ungārijā.

Izvēlies un rezervē lētas aviobiļetes!

Izvēlies kādu no iepriekšminētajiem galamērķiem kā savu ceļojuma galamērķi un rezervē lētas aviobiļetes līdz 14.februārim, savukārt ceļojumā dodies no 14.februāra līdz 31.martam.

Lētas aviobiļetes uz Prāgu abos virzienos sākot ar 128 Ls

Lētas aviobiļetes uz Amsterdamu abos virzienos sākot ar 138 Ls

Lētas aviobiļetes uz Milānu abos virzienos sākot ar 154 Ls

Lētas aviobiļetes uz Romu abos virzienos sākot ar 147 Ls

Lētas aviobiļetes uz Budapeštu abos virzienos sākot ar 139 Ls

Lētas aviobiļetes uz Barselonu abos virzienos sākot ar 113 Ls

Cenā jau iekļauti nodokļi.

Nepalaid garām jaunākos lētas aviobiļetes piedāvājumus – seko aviobiletesonline.lv kontiem draugiem.lv, twitter.com un facebook.com.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: best suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv