Lētas aviobiļetes uz Čikāgu

Iegādājies lētas aviobiļetes uz Čikāgu!

Kā rezervēt aviobiļetes uz Čikāgu?

Rezervēt aviobiļetes mūsu interneta mājas lapā ir ļoti vienkārši, atliek vien veikt dažas darbības un aviobiļete uz Čikāgu būs Jums iegādāta.

1. Aizpildīt lauciņus “Aviobiļešu meklēšanas un rezervēšanas” sistēmā, lai sistēma spētu atrast Jums aviobiļetes nepieciešamajā datumā, virzienā un vajadzīgo aviobiļešu skaitu. Lauciņā “Uz” sāciet rakstīt Čikāga un no piedāvātajiem variantiem izvēlieties Čikāga, USA – Visas lidostas (CHI).

2. Izvēlēties piemērotāko aviobiļeti uz Čikāgu no piedāvātajām. Izpētiet aviobiļešu cenas, kura aviokompānija piedāvā attiecīgo aviobiļeti, cik ilgi ilgs lidojums un cik lielu bagāžu varat ņemt līdzi.

3. Savadīt savus datus, kontaktinformāciju, lai var ar Jums sazināties, norādīt kādā veidā norēķināsieties par aviobiļetēm un beigās sagaidīt aviobiļešu rezervācijas apstiprinājumu.

Jaunākos lētu aviobiļešu piedāvājumus uz Čikāgu uzziniet apmeklējot mūsu mājas lapu vai sekojot sociālajos tīklos  draugiem.lv, twitter.com un facebook.com.

 

Lētas aviobiļetes uz Čikāgu:

Lētas Lufthansa aviobiļetes uz Čikāgu abos virzienos sākot ar 499 Ls (biļešu rezervācijā līdz 20. februārim)

Lētas aviobiļetes uz Čikāgu no SAS Scandinavian Airlines sākot ar 404 Ls

Lētas aviobiļetes uz Čikāgu no Chez Airlines sākot ar 449 Ls  (reiss 22. novembrī , ar pārsēšanos Prāgā un Ņujorkā)

Lētas aviobiļetes uz Čikāgu no LOT sākot ar 361 Ls  (biļešu rezervācija līdz 9. novembrim, ceļojuma laiks no 9. novembra līdz 15. decembrim un no 15. janvāra līdz 31. martam)

Lētas aviobiļetes uz Čikāgu no LOT sākot ar 430 Ls ar pārsēšanos (izlidošana 6.oktobrī)

Lētas aviobiļetes uz Čikāgu no SAS sākot ar 669 Ls ar pārsēšanos (izlidošana 6.oktobrī)


Powered by WordPress | Designed by: best suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv