Lētas aviobiļetes uz Krakovu

Iegādājies lētas aviobiļetes uz Krakovu!

Kā rezervēt aviobiļetes uz Krakovu?

“Aviobiļešu rezervēšanas un meklēšanas sistēmā” lauciņos “Uz” ievadiet: Rīga – Visas lidostas, bet lodziņā “No”: Krakova, Poland – Balice (KRK). Izvēlieties cik virzienos vēlaties meklēt aviobiļetes uz Krakovu, atzīmējat kalendāros “Izlidošanas datums” un “Atgriešanās datums”, kā arī norādiet cik personām ir nepieciešamas aviobiļetes. Spiediet “Meklēt”!

Uzgaidiet, kamēr sistēma atradīs labākos aviobiļešu piedāvājumus.

Sistēma lapas augšpusē radīs lētākos aviobiļešu piedāvājumus, bet zemāk – dārgākos. Sistēmā piedāvā arī +/- trīs dienu laikā zemākās cenas. Ir iespēja arī meklēt aviobiļetes uz Krakovu ne tikai pēc “Zemākajām cenām”, bet arī izmantojot piedāvātās funkcijas “Labākais piedāvājums/ilgums” un “Lidojuma ilgums”. Pie katra aviobiļešu piedāvājuma ir iespējams apskatīt “Detalizētāku informāciju”. Atliek tikai izvēlēties un nospiest “Rezervēt”!

Lai pasūtīt aviobiļetes uz Krakovu, ievadiet savus personas datus un kontaktinformāciju, spiediet “Turpināt” un izvēlaties veidu kā apmaksāt par aviobiļeti/ēm un spiediet “Pasutīt” !

 

Lētas aviobiļetes uz Krakovu:

Lētas Polish Airlines LOT aviobiļetes uz Krakovu sākot 69.27 Ls (20.03., 28.03.-31.03.)

Lētas aviobiļetes uz Krakovu no Polish Airlines LOT sākot ar  81 Ls  (biļešu rezervēšana līdz 31.decembrim)

Lētas aviobiļetes uz Krakovu no Chech Airlines sākot ar  166 Ls abos virzienos ar pārsēšanos Prāgā (izlidošana 30.09.2011 – 03.10.2011; atlidošana 08.10.2011 – 11.10.2011)


Powered by WordPress | Designed by: best suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv