Lētas aviobiļetes uz Minheni

Iegādājies lētas aviobiļetes uz Minheni!

Kā rezervēt aviobiļetes uz Minheni?

Aviobiļešu rezervēšana uz Minheni ar mūsu “Aviobiļešu meklēšanas un rezervēšanas” sistēmu ir vienkārša un parocīga!

  • Pirmais solis šajā sistēmā ir savadīt vajadzīgo informāciju, lai sistēma atrastu Jums nepieciešamās aviobiļetes uz Minheni – cik virzienos nepieciešamas aviobiļetes, “No” un “Uz” kurieni nepieciešamas aviobiļetes (“Uz” izvēlieties Minhene, Germany – Visas lidostas), kuros datumus vēlaties lidot un cik pieaugušie lidos. Pēc tam nospiediet “Meklēt”.
  • Nākošais solis ir no piedāvātajiem lēto aviobiļešu rezultātiem, izvēlēties sev izdevīgāko variantu gan cenas ziņā, gan lidojuma ilgumā, gan aviokompānijas izvēlē un nospiest “Rezervēt”.
  • Pēdējais solis ir ievadīt savus datus (vārds, uzvārds, kontaktus), atzīmēt apmaksas veidu un nospiest “Pasūtīt”.
  • Neaizmirstiet sagaidīt aviobiļešu rezervācijas apstiprinājumu, lai pārliecinātos, ka viss ir pareizi un aviobiļete ir Jums rezervēta.

Jaunumus par aviobiļetēm uz Minheni Vācijā uzziniet mūsu mājas lapā vai sekojot sociālajos tīklos draugiem.lv, twitter.com un facebook.com.

Lētas aviobiļetes uz Minheni:

Lufthansa aviobiļetes uz Minheni abos virzienos sākot ar 125 Ls

Lētas Lufthansa aviobiļetes uz Minheni abos virzienos sākot ar 125 Ls

Lētas aviobiļetes uz Minheni no Eurolot sākot ar 102 Ls abos virzienos ar pārsēšanos Varšavā (izlidošana 01.10.2011; atgriešanās 08.10.2011)

Lētas aviobiļetes uz Minheni no Finnair sākot ar 212 Ls abos virzienos ar pārsēšanos Helsinkos (izlidošana 03.10.2011; atgriešanās 05.10.2011 – 10.10.2011)

 

Powered by WordPress | Designed by: best suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv